Google Translate

  • Türkçe
  • English
  • العربية
  • Pусский

Geliştiriciler, ICO'lar ve Blockchain girişimlerinin halka blokajı olan Ethereum'un ölçeklenebilirliğini ve yüksek işlem ücreti maliyetini karşılaması gerekiyor. Bunu yapmak için, Ethereum 2.0 bulunmaktadır. 

ETH’nin ölçeklendirme sorunlarını çözmek için önemli bir yükseltme olan bir POS “Huzur” blok zinciridir. Ethereum blok zincirini daha güvenli, daha hızlı ve daha az enerji tüketen hale getirecek ve son olarak da riskli kanıt mekanizmasına geçecektir.

 

2014 yılında, Ethereum'un ne olacağına dair ilk vizyon, Berlin'de DevCon 0 adı verilen küçük bir toplantıda sunulmuştur. Akıllı sözleşmeler Ethereum'un yaşam kanı ise, eWASM, Ethereum Virtual Machine'in (EVM) yerini alacağı öngörülmektedir. Kripto para birimleri kanıtlanmadıkça ortaya çıkan Esrar endüstrisi gibi hissetmeye devam edecektir. Çin'deki teknoloji, yüz tanımanın ve kitlesel gözetimin yeni normal olduğu “ikinci bir internet” yaratıyor. Kamusal blok zinciri, tamamen, kripto ekonomili bir fırsat dünyası anlamına gelmektedir.

Serenity'nin önemli bir bileşeni, “işaret zinciri” adı verilen ve yaklaşmakta olan bir Ethereum teknolojisini destekleyecek uygulamaya özgü entegre devreler veya ASIC'lerdir. Dijital varlıklar yeni bir varlık sınıfı gibi görünmekle birlikte, 2018'e veda ederken Serenity'i bekliyor olacağız.

 

Kaynak: Tıklayınız