Hakkımızda

MeLway Danışmanlık, 2017 yılında Melis ALTINOLUK tarafından kurulan, İstanbul merkezli sürdürülebilir teknoloji, pazarlama ve iş geliştirme danışmanlık firmasıdır. Aklınızdaki tüm soyut sorulara, somut çözümler üreterek hizmet vermektedir.
 
Melis ALTINOLUK 10 yılı aşkın bir süredir kurumsal firmalarda farklı sektörlerde proje, satış, pazarlama yönetimi alanlarında yöneticilik yapmıştır. Aslında her birini domino taşı gibi gördüğü bu alanlarda, karşılaştığı olumlu olmayan birçok konuya getirdiği yapıcı çözümler kendisine önemli tecrübeler kazandırmıştır. 
Bu tecrübesini de geleneksel çalışma şeklinden daha farklı bir şekilde hayata geçirme isteğiyle; kapalı ofis ortamından açık ofis ortamına taşımaya, dünyanın neresinde olursanız olun önce yakından daha sonra da uzaktan firmalara dokunulabileceğini, Türkiye başta olmak üzere tüm dünyada da gerçekleştirilebileceğini göstermek amacıyla kendi şirketini kurmuştur.
25'ten fazla ülke ve 125'den fazla şehir görme fırsatı olmuş, bu bağlamda şirket isminin anlamını ulusal ve uluslar arası yöntem ve vizyonla gerçekleştirdiği kaliteli hizmet anlayışıyla  "MeL (TR) way (EN)- MeL'in Yolu"ndan almıştır. 
 
MeLway, gözlüğü taktığı zaman; kalıplaşmış çözümleri kullanmaz, dijital dünyadaki tüm yeniliklere önce kendisi adapte olur, sonra markanızla özdeşleştirip analiz ederek birlikte karar verir ve eylem aşamasına geçer. Üstelik tüm bu çalışmaları ve hizmeti dünyanın neresinde olursanız verimli bir şekilde gerçekleştirebilir. Böylece sizleri istediğiniz zamanda, hedefinizle buluşturabilmektedir.

 

MeLway Danışmanlık firması ile bir yandan gerçek ve bir yandan da gerçek olmayan yeni nesil iş dünyasına ilk adımı güvenle atmak veya mevcut adımlarınızı güvenle arttırmak ve emeklerinizin daha fazla kişiye dokunmasını sağlamak için yol arkadaşınız olmaya hazırız...