Google Translate

  • Türkçe
  • English
  • العربية
  • Pусский
  • Spanish
  • France
  • Germany
MeLway Danışmanlık, 2017 yılında Melis ALTINOLUK tarafından kurulan, İstanbul merkezli, "uzaktan çalışma" sistemiyle "sürdürülebilir teknoloji", "pazarlama" ve "iş geliştirme" alanlarında danışmanlık veren bir firmadır. Aklınızdaki tüm soyut sorulara, somut çözümler üreterek hizmet vermektedir. MeLway çalıştığı firmalara uzun yol arkadaşlığı yaparak bir danışmanlık şirketinden daha fazlasını sunar. Kurumsal firmalarda bir ekip üyesi, Bireylerin de marka danışmanıdır. Herkesin bu dijitalleşen dünyada pastada pay sahibi olduğunu iddia ederken MeLway uzun yol arkadaşlığı yaptığı firmalara pasta yapmayı öğretir.
 
Melis ALTINOLUK 10 yılı aşkın bir süre kurumsal firmalarda farklı sektörlerde proje, satış, pazarlama yönetimi alanlarında yöneticilik yapmıştır. Aslında her birini domino taşı gibi gördüğü bu alanlarda, karşılaştığı olumlu olmayan birçok konuya getirdiği yapıcı çözümler kendisine önemli tecrübeler kazandırmıştır ve edindiği tecrübeyle kendisine, kendi gibi yapıcı ve donanımlı bir ekip kurmuştur. Bu tecrübesini de geleneksel çalışma şeklinden daha farklı bir şekilde hayata geçirme isteğiyle; kapalı ofis ortamından açık ofis ortamına taşımaya, dünyanın neresinde olursanız olun önce yakından daha sonra da uzaktan firmalara dokunulabileceğini, Türkiye başta olmak üzere tüm dünyada da gerçekleştirilebileceğini göstermek amacıyla kendi şirketini kurmuştur. 2018 yılında da KAGİDER'in düzenlediği bir yarışmada en başarılı 150 Genç Kadın Girişimci arasına seçilmiştir. 
 
25'ten fazla ülke ve 125'den fazla şehir görme fırsatı olmuş, bu bağlamda şirket isminin anlamını ulusal ve uluslar arası yöntem ve vizyonla gerçekleştirdiği kaliteli hizmet anlayışıyla  "MeL (TR) way (EN)- MeL'in Yolu"ndan almıştır. 
 
MeLway, gözlüğü taktığı zaman; kalıplaşmış çözümleri kullanmaz, dijital dünyadaki tüm yeniliklere önce kendisi adapte olur, sonra markanızla özdeşleştirip analiz ederek birlikte karar verir ve eylem aşamasına geçer. Üstelik tüm bu çalışmaları ve hizmeti dünyanın neresinde olursanız verimli bir şekilde gerçekleştirebilir. Böylece sizleri istediğiniz zamanda, hedefinizle buluşturabilmektedir.