Google Translate

  • Türkçe
  • English
  • العربية
  • Pусский
  • Spanish
  • France
  • Germany

Momentum Labs, 5 Mayıs 2021 tarihinde ZooCentre TLV ile mutabakat anlaşması imzaladı. İki taraf da birlikte çalışarak blok zincir teknolojisi ve yapay zekanın sunduğu sadakat platformunu müşterilerine sunma konusunda anlaşmaya vardı.

COVID-19 salgını öncesinde perakende endüstrisi kendine has zorluklara sahipti. Perakendeciler, müşterilerin yeni yöntemlerini ve müşterilerin markaya sadık kalmasını nelerin sağladığını anlamaya başlıyor. McKinsey’nin raporuna göre tüketicilerin %75’inden fazlası pandemi süresince yeni markaları, yeni alışveriş yerlerini veya alışveriş yöntemlerini denediler. Rapora göre hane gelirinin üstündeki baskı arttıkça tüketiciler hem daha iyi değer hem de daha uygun koşullar arayarak yeni markaları ve kanalları deniyorlar.

Sadakat ve etkileşim platformları söz konusu olduğunda bunlar daha da önemli. Bu platformlar, perakendecilerin kritik iş kararları vermeleri, rekabetçi avantaj kazanmaları ve zorlu ekonomik şartlarında sadık müşteriler kazanmaları için perakendecilere müşteri iç görülerini sunuyorlar. Bu alanda lider olan ve kanıtlanmış sonuçlara sahip Momentum Labs, başka bir müşteriyle daha anlaşma sağladı.

ZooCentre TLV, İsrail’deki en büyük evcil hayvan ürünü perakendecilerinden birisi. Neredeyse her boyuttaki evcil hayvan için bir ürün satıyorlar. Ürünleri arasında kaliteli ve düşük fiyatlı evcil hayvan maması, ödül maması, güzellik ürünleri ve aksesuarlarından süper premium ürünlere kadar birçok farklı seçenek yer alıyor.

ZooCentre’ın sahibi Idan Blum ise şunları söylüyor: “Momentum Labs ile entegre olma şansını birinci önceliğim olarak görüyorum. Platformun müşterileri mutlu edecek ve ciromu arttıracak iç görü üreten ilk demosunu gördükten sonra benim için çok kolay bir karadı. İki taraf için de kazanç sağlıyor.”

Momentum ve ZooCentre arasındaki iş birliği, cironun çoğu geri dönen ve en iyi fiyatı arayan müşterilerden geldiği için birlikte çalışıyor. İş birliğinin ana odak noktası, güvenli blok zincir üzerinde sadakat programı, müşteri tutulumu etkileşimi iş akışı ve abone çıkış hareket engelleme sistemi oluşturmak olacak.

Momentum Labs CEO’su Itay Kasre’ye göre Idan ve ZooCentre TLV ile iş birliği yapmaktan oldukça mutlular. Momentum Labs’ın sunumu, Idan’ın müşterilerinin mutluluğu üzerinde pozitif etkilere sahip olacak ve bu da onların mutluluğunu ve müşteri yaşam boyu değer süresini arttıracak.

Müşteri sadakati ve tekrar alışveriş yapan müşteriler, bir işletmenin sağlığı ve büyüme için çok önemli. Bu iki öğe özellikle de COVID-19 döneminde daha da önemli hale geliyor.

Momentum Labs, blok zincir altyapısında uygulanan eşsiz bilişsel bir sadakat programı platformu. Platform, işletmelerin müşteri davranışlarını daha iyi anlamasına yardımcı olmak ve abonelerin işletmeyi terk etmesinden önce bunu tahmin etmeye izin veren yapay zekanın gücünden faydalanıyor. Momentum Labs, şirketlerin programları oluşturma yöntemlerini yeninden tanımlayarak ve müşterileriyle olan ilişkilerini yöneterek müşteri tutulumu pazarlaması ve müşteri sadakati konularında devrim yaratmak için yola çıktı. 

10 Mayıs Pazartesi günü  merkezi olmayan finans protokolü UNISWAP'ta listelenecektir. Haberimizin detayları için tıklayınız

 

 

Kaynak: Tıklayınız