18-19 Eylül 2018 tarihlerinde gerçekleşecek olan Blockchain Fest’18 etkinliğini Kadir Has Üniversite’sinde keşfedeceğiz. Birçok köklü firmanın temsilcileri ile birebir görüşme imkanı sağlayacak bu etkinlikte Token dağıtılmış defter, akıllı sözleşmeler, kripto asset, ICO'lar, Blockchain platformları ve kullanım durumları hakkında tüm yenlikleri yakından takip etme imkanına erişeceğiz. Bu Etkinlikte yer alacak başlıca konular,

 

  • Aynı sektörde Blockchan kullanımları gün geçtikçe artmaktadır. İleriye dönük yolların yanı sıra zorlukların fırsatları nelerdir?
  • Blockchain merkezi olmayan ve dağıtılmış bir teknolojidir. Fakat yine de hizmet ve kaynaklara yönelik işbirliği ve ortaklık gerektirir. Bu işbirliklerine destek olabilecek platformlar nelerdir ?
  • Blockchain alanında talep devam ettikçe, ICO'lar ve fon finansmanı yoluyla fon sağlama konusunda yeni alanlar açılmaktadır. Bu alanlara fon sağlayan finansmanlar nelerdir ?

 

Dünyanın ilk kripto para tabanlı pazarlama platformu olan Momentum'un Türkiye elçisi Melis Altınoluk da etkinlikte yerini alacak. Detaylı bilgi almak ve birebir görüşmek için Tıklayınız 

 

Etkinlik hakkında daha detaylı bilgi almak için Tıklayınız